Ebook
Dutch

Het meisje uit het Noorden

Katarzyna Bonda (author), Charlotte Pothuizen (translator)
Het meisje uit het noorden van Katarzyna Bonda is een ijzersterke psychologische thriller voor de liefhebbers van Samuel Bjørk en Ule Hansen. Sasha Zaluska keert terug naar de Poolse kust, na zeven jaar afwezigheid. Ze is inmiddels een talentvolle profiler van criminelen, en ze zoekt naar een rustiger leven met haar achtjarige dochter. Dan krijgt ze een opdracht van een voormalig hoofd van politi
Title
Het meisje uit het Noorden
Author
Katarzyna Bonda 1977-
Translator
Charlotte Pothuizen
Language
Dutch
Original language
Polish
Original title
Pochłaniacz
Publisher
Amsterdam: Uitgeverij Luitingh-Sijthoff, 2017
488 p. (ePub2)
ISBN
9789024575206